BLOG FOR DUMMIES

blog for Dummies

blog for Dummies

Blog Article

سوریه: تجاوز به رفح ادامه سیاست نسل‌کشی رژیم اشغالگر است

با این حال، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به تصمیم روز چهارشنبه گفت، «هیچ نمادی قوی‌تر و هیچ استفاده‌ای بهتر از این وجود ندارد که با این پول‌ها، اوکراین و کل اروپا را به مکانی امن‌تر برای زندگی تبدیل کنیم».

آمریکا کشور عاشقان غذاست نه به خاطر قدمت آشپزی و پیشینه دیرینه مطبخ آمریکایی بلکه به این خاطر که تمام غذاهایی که در تمام کشورهای ذکر شده پخته و سرو می‌شوند در آمریکا یکجا پیدا می‌شوند.

اعتراض جامعه یهودیان مجارستان به دعوت دانشگاه دولتی این کشور از محمود احمدی‌نژاد

دانایی‌فر: حمله به کنسولگری پیامدهای فرامنطقه‌ای دارد

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آشپزی فیلیپینی ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی است.

شاید پیش از این کمتر در مورد آشپزی پاکستانی چیزی شنیده باشید اما مسئله اینجاست که استفاده از گوشت گوساله، ماهی، مرغ و انواع سبزیجات به همراه ادویه‌هایی مثل زنجبیل، فلفل چیلی، سیر ،دارچین، پاپریکا، کاری و گشنیز آشپزخانه پاکستانی را به یکی از خوشمزه‌ترین‌ها تبدیل کرده است.

*ماهی سادرین کبابی یا سرخ شده: ماهی ساردین روی چوب کباب می‌شود یا در روغن سرخ می‌شود و کمی هم نمکین است.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین، معروف ترین، عجیب ترین و بزرگ ترین موزه های ایران

*راتاتویی: ترکیبی لذیذ از حلقه‌های بادمجان، گوجه، سیب زمینی، پیاز، کدو سبز، فلفل دلمه و سیر و رب و ادویه جات. یک غذای گیاهی سبک و بسیار خوشمزه.

تا زمانی که غذایی به نام کوبیده وجود داره اینا حکم کوفتو دارن

لوید دگت، دیگر نماینده مجلس آمریکا، نیز here روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت با انتشار پیامی در شبکه ایکس گفته بود توماج صالحی، خواننده رپ مخالف ایرانی که از حکومت ایران انتقاد می‌کرد و در ترانه‌ها و پیام‌هایش در شبکه‌های اجتماعی علیه حکومت صحبت می‌کرد، به اعدام محکوم شد.

تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است

به دنبال حمله روسیه به اوکراین در سال ۲۰۲۲ و تصرف بخش‌هایی از خاک این کشور، کشورهای اتحادیه اروپا دارایی‌های مسکو را در این اتحادیه مسدود کردند.

Report this page